ยินดีต้อนรับ, ผู้เยี่ยมชม
กรุณา เข้าสู่ระบบ หรือ ลงทะเบียน.    ลืมรหัสผ่าน?

สอบถามครับ
(1 ผู้ชมกำลังดูหน้านี้) (1) ผู้ไม่ประสงค์ออกนาม
Go to bottom
ตอบกลับ
เริ่มหัวข้อใหม่
หน้า: 1
หัวข้อ : สอบถามครับ
สอบถามครับ 5 ปี, 11 เดือน ก่อน  
เรียน ผู้จัดการร้านนครบานกันส์

ผมอยากจะทราบว่าตอนที่ออมทรัพย์ ม.ศิลปากร ร่วมกับทางห้างนครบานกันส์นั้น เวลาน้อยไป บางทีบางหน่วยงานก็ประชาสัมพันธ์ช้าก็หมดเวลา แต่ผมยังสนใจที่จะซื้อปืนอยู่ผมยังสามารถสั่งซื้อปืนได้ตามโครงการ สน.สก.อยู่ไหม ตัวที่สนใจก็คือรามี เอ ราคาจะยังคง49,000 บาท อยู่ไหมครับ ถ้าได้ผมจะสามารถส่งใบจองได้ไหมครับ และอยากจะให้ทางร้านทำใบป.3 ทางร้านคิดเท่าไรตอบด้วยครับ
ปกรณ์
ใส่รหัสที่นี่   
กรุณาใส่ข้อความ,คุณสามารถใช้ แท็ก BBCODE ได้.
นายปกรณ์ คามวุฒิ

Reply Quote

Re:สอบถามครับ 1 เดือน, 3 สัปดาห์ ก่อน  
These watches are a lot like fashion as each season will bring out a new collection of them. The fake rolex sale for women go according to the jewelry. Many of those designer watches have been elegantly made and they correspond with many of those brand name rolex replica uk that you may have had your eye on. Sapphires and diamonds can be added to these wonderful crafted hublot replica, which add an even better twist. We must also say that these tag heuer replica make the perfect gift and they are perfect for any occasion. The price range could set you back anywhere from a hundred to thousands of replica watches sale dollars. It all depends on the brand and model of the watch you choose. If you are interested in purchasing these rolex replica sale, then you may want to turn to the Internet so that you can do your research.
ใส่รหัสที่นี่   
กรุณาใส่ข้อความ,คุณสามารถใช้ แท็ก BBCODE ได้.
yan

Reply Quote

Go to top
ตอบกลับ
เริ่มหัวข้อใหม่
หน้า: 1
get the latest posts directly to your desktop